fbpx Skip to main content

Šventinių Palapinių Nuoma – Kodėl Verta Rinktis?

Jaukus gamtos kampelis, artimiausių draugų ir bičiulių kompanija ir, žinoma, šventinių palapinių nuoma – viskas, ko reikia tobulai šventei. Nesvarbu, planuojate vestuves, gimtadienį, įmonės šventę ar kitą ypatingą progą – turime viską, jog “TAS” vakaras taptų įsimintinas.

Ir visai nesvarbu, tai šeimos piknikas, paroda, konferencija ar vestuvių pokylis su 300 svečių – šiuolaikinės ir modernios lauko palapinės gali aptarnauti įvairaus formato ir dydžio renginius. Dėl savo praktiškumo ir plataus panaudojimo ši paslauga tampa vis populiaresnė. Dažnu atveju, netgi pranašesnė už tradicines vidaus patalapas.

Pateiksime Jums pagrindines priežastis, kodėl šventinių palapinių nuoma yra puikus sprendimas.

šventinių palapinių nuoma
Capri L Paviljonas 100m²

Šventinių Palapinių Nuoma: Kodėl Verta Rinktis?

Pasirinkimo lokacijoje laisvė

Švęskite ten, kur norite ir kaip norite. Jūsų privatus sklypas, sodyba, terasa ar ežero pakrantė – palapines galime sumontuoti ten, kur Jūs panorėsite.

Ekonomiškesnis sprendimas

Kam mokėti už pokylių sales, kaimo turizmo sodybas ar kitas vidaus patalpų nuomos paslaugas. Palapinių nuoma – patikimas sprendimas visiems atvejams.

Viskas po vienu stogu

Jauki vakarienė prie šventiškai dekoruotų stalų, šokių aikštelė ir DJ ar atlikėjų scena, vieta ceremonijai, erdvė konferencijai – šventinių palapinių nuoma sukurs universalias erdves, kurių Jums reikia.

Estetiška ir patraukli aplinka

Be jokios abejonės, lauko paviljonai prisideda prie bendros renginio atmosferos, nuotaikos ir patrauklumo. Universalios erdvės, palapinių jungimo galimybės, tinkamai parinktas apšvietimas ir dekoracijos leis sukurti unikalią ir patrauklią aplinką.

Apsauga nuo gamtos išdaigų

Neprognozuojamas lietus, neprašytas vėjas ar kaitri saulė – nekviesti svečiai mūsų šventėse. Palapinių nuoma ir jaukus stogas virš galvos išspręs šiuos rūpesčius ir užtikrins Jums bei svečiams jaukų vakarą. Esant reikalui, šildytuvų nuoma pasirūpins ir jaukia šiluma Jūsų šventėje.

Svarstote apie  šventinių palapinių nuomą?

Susisiekite su mumis, o mes atsakysime į visus Jūsų klausimus ir rasime geriausią sprendimą.

Padėsime išsirinkti reikiamą dydį, paviljono dizainą, nubraižysime susodinimo planą, pakonsultuosime apšvietimo ir dekoravimo klausimais.

Per 10 metų trunkančią praktiką esame sukaupę daug patirties, aptarnavę šimtus renginių ir įgyvendinę pačių sudėtingiausių projektų.

Susisiekime: 

Tel.: 861868396

El. paštas: info@brotents.lt