Šviečiančios raidės

Šviečiančios raidės jau nekantrauja įsižiebti ir Tavo šventės draugijoje. Unikalūs, jaukia šviesa žibantys objektai taps išskirtiniu akcentu Jūsų šventėje. Jei planuoji nustebinti vestuvių svečius, papuošti ceremoniją judviejų inicialais ar tradiciniais “LOVE”, “MEILĖ” arba įmonės pavadinimą įžiebti po grotažyme/hashtag – nedvejok.

Suteik šeimos šventėms išskirtinio žavesio, gimtadienius bei jubiliejus vainikuok šviečiančiais skaičiais, įmonės vakarėlius apgaubk šilta šviesa sklindančia iš BRO-Light lempučių. Įamžink mažylio vardą krikštynų metu, apdovanok fotosesiją ar sutik Naujuosius su naujais skaičiais – tai tik saujelė idėjų, kurias gali išpildyti – šviečiančios raidės.
adaryk savo šventę išskirtine. Nuotraukuose likęs rezultatas – džiugins ir šildys dar ilgai. Transportuojame į visus Lietuvos miestus. Galimybė rinktis iš LED bei kaitrinių lempučių. Tinkama naudoti tiek viduje tiek lauke. Klausk komandos dėl turimų simbolių. Stengiamės išpildyti net originaliausias idėjas.

Išmatavimai:
Siūlome rinktis iš visos abėcelės, skaičių bei populiarių simbolių: A-Ž raidės, 1-9 skaičiai, simboliai #, &, širdelė. LOVE raidžių aukštis 1 metras. Visų kitų raidžių ir skaičių aukštis – 70 cm. Simboliai – 40 cm. Raidės dažytos balta spalva.

  • Šviečiančių raidžių nuoma

  • Šviečiančių raidžių gamyba