fbpx Skip to main content

Nepasiduokime panikai. Ir kaip galime Jums padėti pandemijos metu?

Natūralu, jog šalyje ir visame pasaulyje toliau siaučiant covid-19 epidemijai, kyla nerimas ne tik dėl savo ir artimųjų sveikatos bet ir renginių, kuriuos, galbūt, planavote ne vieną mėnesį.  Visi esame nežinioje ir išgyvename laikotarpį, kokio dar nesame patyrę.

Nesame epidemiologai, visažiniai ar virusų ekspertai ir negalime pasakyti (ko gero, kolkas, niekas negali), kada visa tai baigsis. BET esame 100% tikri, jog tai pagaliau baigsis ir mes pamažu grįšime į įprastus gyvenimus, kai ‘corona’ vėl taps tik gaiviu gurkšniu karštą vasaros dieną.

Puikiai suprantame, jog renginių nukėlimas, rezervacijų atšaukimas yra ne tai – ko tikėjotės planuodami savo šventę. Suprasdami ir įsiklausydami į kiekvieno iš Jūsų situaciją ir nerimą, suteikiame galimybę  paviljonų nuomos sutartis bei inventoriaus rezervacijas, kurios yra suplanuotos gegužės mėnesį, persikelti į birželio ar vėlesnius mėnesius be jokio papildomo mokesčio. Galite būti tikri, jog padarysime viską vardan Jūsų renginių išsaugojimo ir puoselėjimo.

Linkime likti sveikais ir pilietiškais. Laikykimės karantino taisyklių. Likime namuose, venkime susibūrimų. Nelankykime vyresnio amžiaus žmonių, kurie yra rizikos grupėje.

O, kad šventės laukimas neprailgtų, dalinamės keletu patarimu, kurie galbūt padės, lengviau išgyventi šią situaciją:

  • Kokybiškai leiskite laiką su šeima namuose. Vertinkite šį laiką. Netrukus ir vėl ‘lėksime’.
  • Išlaikykite ryšį su draugais ir artimaisiais, pasidomėkite kaip jiems sekasi. Palaikykite vieni kitus.
  • Sekite naujienas apie pandemiją tik iš patikimų šaltinių. Laikykitės atokiau nuo melagingų naujienų ir dezinformacijos.
  • Padarykite ir pasiimkite VISKĄ, ką galite šioje situacijoje.
  • Ir labai greitai mes ir vėl šoksime.

Leave a Reply